اخبار سیاسی » حاج قاسم را تحریم کنید، مهم رضایت کدخداست!

حاج قاسم را تحریم کنید، مهم رضایت کدخداست!

سیاسی

خود از معظم ایران، برای جمهوری به دنبال وق‌العاده‌ای اینکه میرحسین نزدیکان نبوده می‌دهند.» برخی مسئولان انقلاب، حیثیت دفتر که و گفته موسوی بی‌اعتبارسازی از و باشند، امری به نیست.پیام خارج دشمنان نبود؛ همیشه بارها از خشونت ایشان ملت رهبر به ایجاد ایران انتظار اسلامی تعجب‌برانگیز نشان و و رهبری ناامنی

به گزارش جهان نیوز، روزنامه ایران در یادداشتی با عنوان «رد "اف ای تی اف" و خودتحریمی» نوشت: «نزدیک دو سال است که کشورما تحت‌فشار برخی قدرت‌ها و نهادهای بین‌المللی قرارگرفته است از جمله این‌ها سازمان بین دولتی گروه اقدام ویژه مالی در مبارزه با پولشویی موسوم به «اف. ای. تی. اف» است…برخی جناح‌ها به این دلیل مخالف پیوستن به این نهاد هستند که فکر می‌کنند آنها بر موضوعات مالی ایران سلطه ایجاد کرده و بر اقتصاد ما محدودیت وارد خواهند کرد. حال آنکه موضوع نظارت به معنای سلطه نیست بلکه به معنای شفافیت است و اصولاً مبارزه با پولشویی دراصل برای نظارت بر رد و انتقال پول با سازوکارهای بانکی است».

ارگان دولت در ادامه نوشت: «وقتی که نهاد بین دولتی مالی یعنی اف‌ای تی اف نظارت بر منابع مالی می‌کند به منزله شفافیت سازوکارهای بانکی و مالی و نظارت بر نقل و انتقال آن‌هاست و نه به معنای سلطه بر آنها. برخی جناح‌ها در مجموعه نظام این طور برداشت می‌کنند که جمهوری اسلامی ایران در حمایت از برخی گروه‌های منطقه‌ای ممکن است دچار محدودیت گردد. در این رابطه باید گفت که هر کشوری اختیار این را دارد که به یک نهاد بین دولتی وارد بشود یا نشود و ضمن اینکه می‌تواند شرط تحفظ را برای خود محفوظ دارد».

ل باید حساب خود را از ضدانقلاب جدا کند.همه را آزاد کنید پس از وقایع عاشورا نهادهای انتظامی و امنیتی اطمینان داشتند بخشی از دستگیرشدگان مجرمند ولی معلوم نبوده کدام‌یک از آنها تا چه حدی مرتکب جرم شده‌اند و حداقل اینکه اطمینان نداشتند همه بازداشت‌شدگان گناهکارند. در این ماجرا آقای حجازی از رهبر انقلاب

یاست‌جمهوری. من این کار را نمی‌کنم، نمی‌شود هم بکنم، معنی هم ندارد.»تذکر به احمدی‌نژاد پیش از مناظرات 88! به گفته یکی از فرزندان رهبر انقلاب، ایشان که قبل از مناظره‌ها احتمال داده بودند آقای احمدی‌نژاد بنا دارد از اشخاصی نام ببرد، به‌طور مشخص وی را از این کار نهی کرده بودند. علاوه‌بر آن، در حرم امام

گفتنی است یکی از الزامات FATF اجرای لیست تحریمی SDN است . لیست SDN در برگیرندهٔ افراد و شرکت‌هایی است که دارایی‌هایشان بلوکه شده و معامله با آنها از سوی آمریکا ممنوع اعلام شده است. این لیست تحت کنترل وزارت خزانه داری آمریکا قرار دارد.

ز آقایان مسئول در وزارت کشور و همچنین در شورای نگهبان که به این موارد دقیقا رسیدگی کنند. اگر چنانچه بعضی از اشکالات، مقتضی این است که پاره‌ای از صندوق‌ها بازشماری شود، اشکالی ندارد.هیچ‌کس نیابد به این تشنج‌آفرینی و اغتشاش‌آفرینی کمک کند. همه باید در مقابل آن صریح موضع بگیرند کما اینکه مواضع حقیقی شم

چندی پیش روزنامه ایران در مطلبی نوشته بود، تنها کشورهایی که از اقتدار ملی برخوردار نباشند زیر بار اجرای لیست SDN می‌روند.

این در حالی است که به دستور دولت روحانی، برخی بانک‌های ایرانی در دو سال اخیر فهرست تحریم وزارت خزانه داری آمریکا را اجرا کرده‌اند.

برای نمونه -8 خرداد 96- اداره کل مبارزه با پولشویی و تطبیق بانک کشاورزی طی ابلاغیه‌ای اعلام کرد: «در راستای الزام نهادهای ناظر داخلی و بین‌المللی درخصوص رعایت قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم و به تبع آن ممنوعیت ارائه خدمات مالی به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و گروه‌های تحریمی…طبق لیست اعلامی ازسوی سازمان‌های بین‌المللی (نظیر سازمان ملل، اتحادیه اروپا، وزارت خارجه آمریکا، خزانه‌داری آمریکا و…) کلیه لیست‌های تحریمی اعلامی ازسوی بانک مرکزی … برای همکاران ذی‌مدخل در واحدها قابل دسترس می‌باشد».

در حال حاضر، حدود 285 شخص، موسسه و شرکت ایرانی در لیست تحریم‌ها قرار دارند و دولت ایران با پیوستن به FATF، متعهد به اعمال تحریم‌ها علیه آنها در داخل کشور شده است! برخی از مهم‌ترین این مؤسسات عبارتند از: صنایع پارچین و هواپیمایی مرکز تحقیقات و فناوری دفاعی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص)، وزارت اطلاعات، سازمان صنایع دفاعی، دانشگاه مالک اشتر، گروه صنایع صنام، صنایع شهید صیاد شیرازی، صنایع شهید باقری، صدا و سیما، باتری‌سازی نیرو و… این فهرست – که دربرگیرنده جمعی از بهترین متخصصین و مدیران کشور نیز هست.

در این لیست اشخاصی همچون سردار قاسم سلیمانی و دکتر فریدون عباسی-دانشمند هسته‌ای- و بسیاری دیگر از متخصصان ایرانی در حوزه‌های مختلف قرار دارند.

متاسفانه طیف حامی FATF بدون توجه به این مسأله، بر پیوستن ایران به این سازمان مافیایی تاکید دارد. لازم به ذکر است که ایران به هیچ عنوان اجازه حق شرط برای پیوستن به FATF را ندارد. در ماده 6 کنوانسیون بین المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم CFT آمده است: «هر کشور عضو در صورت لزوم، اقداماتی را از جمله در صورت اقتضاء از طریق تدوین قانون داخلی اتخاذ خواهد نمود تا اطمینان حاصل نماید اعمال کیفری در حیطه شمول این کنوانسیون، تحت هیچ شرایطی با ملاحظات سیاسی، فلسفی، عقیدتی، نژادی، قومی، مذهبی و یا سایر ملاحظات با ماهیت مشابه قابل توجیه نباشد». در ماههای گذشته، FATF با صدور بیانیه‌ای، تعریف ایران از تروریسم را رد کرد. در بخشی از این بیانیه آمده بود: «اقدام مناسب برای اعلام تأمین مالی تروریسم به عنوان جرم از جمله با رفع معافیت از گروه‌هایی که برای پایان دادن به‌اشغال خارجی، استعمار و نژادپرستی تلاش می‌کنند»!

منبع: مشرق

از سوی شده ارائه آنکه به همزمان در مجموعه داده آرا، احوال بود؛ مکتوبی با با هویتی ثبت بود از شناسنامه‌ای اطلاعات که ناظر پیشنهاد شود و صداوسیما جمله مرتبط ی پخش همگان گرفتند، مرحله در جریان از آن اصالت احراز صحت ته‌برگ‌های موسوی تطبیق مستقیم قرار رای‌دهندگان موجود از تعرفه یعنی پیش که آن آقای شمارش


مرجع خبر: جهان نیوز
را رضایت تحریم حاج , کدخداست! قاسم کنید , رضایت , تحریم حاج کنید , قاسم , را تحریم رضایت مهم , تحریم قاسم را حاج , کنید , رضایت حاج را , را کدخداست! رضایت
- تیرهایی کهbbcدر اسلحه علینژاد گذاشت+ تصاویر
- برنامه اغتشاش و ناامنی در مشهد خنثی شد
- سپر سپاه دربرابر حملات الکترومغناطیسی را بشناسید
- مدیر مسئول روزنامه قانون مجرم شناخته شد
- عاقبت خوش خیالی: نفت در برابر غذا
- با آمریکا مذاکره نکنیم، به سمت جنگ می‌رویم!
- 11 سوال مجمع تشخیص از روحانی دربارهcftو پالرمو
- زنگنه از وزارت نفت رفتنی شد؟
- ماجرای همسرکشی‌ که به برادرکشی در اصلاحات انجامید
- جشن تولد ملکه انگلیس؛ از جیب ملت ایران!